Anasayfa » MHP » Aile - Kadın ve Çocuklar » Aycan, Anneler Gününde Anne ve Anne Adaylarına Karanfil Hediye Etti

Aycan, Anneler Gününde Anne ve Anne Adaylarına Karanfil Hediye Etti

Anneler günü dolayısıyla Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Prof.Dr.Sefer Aycan eşi ile anne ve anne adaylarına, Kahramanmaraş Piazza Avm de  karanfil hediye ederek Anneler Gününü kutladı.
Çiçekleri alan anne ve anne adayları, Aycan’a bu duyarlı davranışlarından dolayı teşekkür etti.  Çiçek dağıtım etkinliğinde, Aycan, ‘Cennet annelerin sefer-aycan-aynneler-gunuayakları altındadır’ diyerek, tüm annelerin ve anne adaylarının gününü kutladı. Aycan, “Hayata gözümüzü açtığımız andan itibaren sevgi dolu yüzü,
muazzam merhameti ve eşsiz şefkatiyle karşılaştığımız anneler, hayatımızın her alanında önemli bir yere sahip olduğu gibi annelik vazifesini de severek üstlenmişlerdir. Annelerimiz, geleceğimizin güvencesi olan çocuklarımızın en iyi şekilde yetişmeleri için hiçbir fedakârlıktan kaçınmamışlardır. Yüreklerindeki sınırsız sevgi ve sabırlarıyla dünyanın en kutsal varlıklarıdır. Özellikle de Anneler Gününde ne yazılırsa yazılsın, ne söylenirse söylensin, hiç kimse bu kutsal görevin anlamını tam olarak ifade edemez. Onların evlâtları için geçirdikleri uykusuz geceleri hiç bir zaman hatırımızdan çıkarmadan, onlara lâyık evlâtlar olarak yaşamalı ve kalplerini kırmadan, gönüllerini kazanarak yanlarında olmalıyız. Annelerimiz her şeyimizdir. Yemezler yedirirler, giymezler giydirirler uyumazlar yorgun argın bizim mutlu olmamız için gecesini gündüzüne katarlar. İşte bunları yapacak tek kişide o koca yürekli annelerimizdir. Bu duygularla bütün annelerimize sağlık, sıhhat ve esenlik diliyor, Anneler Günü’nü kutluyorum” dedi.
Anneler günü dolayısıyla  çiçek hediye edilen bayanlar,  bu nazik düşüncesinden dolayı Prof.Dr.Sefer Aycan’a teşekkür ettiler.

Kaynak: tvmaras.com

[justified_image_grid preset=1 row_height=100]

%d blogcu bunu beğendi: