Anasayfa » Haber » Aycan “Bugün hükumet kurulamazsa, sebebi Erdoğan’dır”

Aycan “Bugün hükumet kurulamazsa, sebebi Erdoğan’dır”

MHP Kahramanmaraş Milletvekili Prof. Dr. Sefer Aycan, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yüklendi. Aycan yaptığı açıklamada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tutumunu eleştirdi.

SEFER AYCAN:‘’ACİLEN HÜKÜMET KURULMALIDIR’’ MHP KAHRAMANMARAŞ MİLLETVEKİLİ SEFER AYCAN, HÜKÜMETİN KURULMAMASI HALİNDE İSTİKRARIN BİTECEĞİ UYARISINDA BULUNDU

AKP – CHP koalisyon görüşmelerinin olumsuz sonuçlanmasının ardından gözler AKP – MHP koalisyon görüşmelerine çevrildi. MHP Kahramanmaraş Milletvekili Prof. Dr. Sefer Aycan, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın AKP üzerindeki etkisine dikkat çekerek “Bugün hükumet kurulma kararı verilmez ise bunun nedeni RT Erdoğan’ın şahsi hesaplarını her şeyin üzerinde tutan bencilliğidir.” dedi.

Aycan “RT Erdoğan hâlâ iyi bir şeymiş gibi ‘kendisinin farklı olduğunu’ söyleyip duruyor.İşte bizde bu davranışlarının yanlış olduğunu söylüyoruz. Farklı olduğunu göstermek için aykırı davranışlar sergilemek,sürekli gündemde olmaya çalışmak, tatminsizlikten kaynaklanıyor olmasın? Bir insan cumhurbaşkanı olup daha ne ister?Kimse sizi zorla bu göreve getirmedi.Sokak siyaseti yapmak istiyorsanız makamı işgal etmeyin.” dedi.

İlgili Haberler:

Erdoğan yüzünden hükümet kurulamıyor

http://www.haber46.com/mhp/mhp-kahramanmaras-milletvekili-sefer-aycan-dan-bomba-aciklamalar-sokaklar-pkk-ya-teslim-edilmistir-h110441.html

SEFER AYCAN:‘’ACİLEN HÜKÜMET KURULMALIDIR’’

Sefer Aycan, Acilen Hükümet Kurulmalıdır

 

 

 

%d blogcu bunu beğendi: