Anasayfa » Haber » Aycan Güzelyurt ve Elmalar’da

Aycan Güzelyurt ve Elmalar’da

Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Prof.Dr. Sefer Aycan, Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş- Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Mustafa AKPINAR ve yöneticilerin katıldığı Güzelyurt Mahallesi ve Elmalar Mahallesi açık hava toplantısına katıldı.

sefer-aycan-guzelyurtAycan Güzel Yurt Mahallesinde mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Yoğun ilgi ile karşılanan Prof.Dr.Sefer Aycan, Güzelyurt Mahallesinde yaptığı konuşmada, Güzelyurt Mahallesinin yıllardır hak ettiği hizmeti alamadığını sorunlarının bir türlü çözülmediğini Milliyetçi Hareket Partisi iktidarı ile bütün sorunlarının çözüleceğini,çiftçiye zirai ilaçlar,dışa bağımlı tohum hayvancılık konularında vergilerin ve kaldırılacağının müjdesini verdi. Çiftçilerin üretim yapabilmeleri için mazotun 1,75 den çiftçilere verileceğinin müjdesini de verdi.

Konuşmasına Milliyetçi Hareket Partisinin seçim beyannamesini anlatan Aycan Askeri ücretin 1400 TL olacağını 100 TL yol yardımı yapılacağını 250 Tl evi olmayanlara ev kirası yardımı yapılacağının müjdesini verdi.

Aycan beraberindekilerle daha sonra Elmalı Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi. Halkın yoğun ilgi gösterdiği özellikle bayanların yoğun ilgi gösterdiği mahalle toplantısında Milliyetçi Hareket Partisinin iktidar olduğu zaman bayanlara yönelik yapacaklarını anlattı.

Aycan Seçime 2 hafta süre kaldığını Milliyetçi Hareket Partisinin neden iktidar olması gerektiğini anlattı bu seçimin çok önemli olduğunu ülkemiz memleketimiz yarınlarımız için Milliyetçi Hareket Partisinin iktidar olması gerektiğini bunun için herkesin bu defa oyları MHP ye vermeleri gerektiğini söyledi.

Kaynak: tvmaras.com

[justified_image_grid preset=1 row_height=100]

%d blogcu bunu beğendi: