Anasayfa » Haber » Aycan, partililerle bir araya geldi

Aycan, partililerle bir araya geldi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 25. Dönem Kahramanmaraş Milletvekili Sefer Aycan, partisinin Dulkadiroğlu ve Ekinözü İlçe Başkanları ile birlikte Elbistan İlçe Teşkilatı’nı ziyaret etti.

sefer-aycan-parti-ziyaretiZiyarete MHP Elbistan İlçe Başkanı Ali Demir, Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Mustafa Akpınar, Ekinözü İlçe Başkanı Tahsin Çiçek, Elbistan Ülkü Ocakları Başkanı Murat Kılınç, Ülkücü İşçiler Derneği Elbistan Şube Başkanı İbrahim Çil ve partililer katıldı.

Burada bir değerlendirme yapan MHP 25. Dönem Kahramanmaraş Milletvekili Sefer Aycan, gündemdeki gelişmelere değindi. Türkiye’nin iç ve dış politikada yaşadığı kritik süreçle ilgili konuşan Aycan, kendisini ağırlayan partililere de teşekkür etti.

Prof. Dr. Aycan konuşmasında öz eleştirilerde de bulunarak zamanın birlik ve beraberlik zamanı olduğunu ifade etti. Türkiye Cumhuriyeti Devletinin bekası için mücadeleye devam edeceklerini, yılmadan yıkılmadan çalışmalarını sürdürecekleri dile getirdi. Halka gerçekleri anlatmayı sürdüreceklerini kaydetti.

Kaynak: http://www.elbistaninsesi.com, http://www.habermerkezi46.com

%d blogcu bunu beğendi: