Anasayfa » Eğitim » Aycan TEOG’ Sınavına Girecek Öğrencilere Başarılar Diledi

Aycan TEOG’ Sınavına Girecek Öğrencilere Başarılar Diledi

Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Prof.Dr.Sefer AYCAN, 29-30 Nisan Tarihinde TEOG sınavına girecek olan 8.sınıf öğrencilerine başarılar diledi.

Aycan’ın mesajı şöyle:

sefer-aycan-teog“29 Nisan Çarşamba ve 30 Nisan Perşembe günü yapılacak olan TEOG sınavında geleceğimizi emanet edeceğimiz değerli öğrencilerimizin büyük bir azim ve çabayla hazırlandıkları TEOG sınavlarında başarılı olacaklarına inanmaktayız.

Ortaokul öğrencilerimizin hayatlarında önemli bir dönüm noktasın biri olan TEOG sınavları liselere giriş için önemli bir adımdır. Bu adım strese ve gerilime neden olmamalıdır.

Prof.Dr.Sefer AYCAN, sınav öncesi yaptığı açıklamada,  “Gözümüzün bebeği, geleceğimizin teminatı olan yavrularımız uzun bir maratondan sonra bu hafta TEOG sınavında ter dökecek, öncelikle sınava girecek bütün öğrencilerimize başarılar diliyor, girecekleri sınavın kendilerine ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

İnanıyoruz ki öğrencilerimiz hazırlandıkları bu sınavı en güzel şekilde geçerek TEOG sınavlarında da başarılı olacaktır. Beklentimiz ülkemiz için iyi yetişmiş, kendine güvenen, araştıran ve sorgulayan bir gençliktir.

Ailelerimizde öğrencilerimizi motive ederek cesaretlerini arttıracak ve kaygılarını giderecek yönde davranması gerekmektedir. Bu vesileyle öğrencilerimizi yetiştiren, onlara emek ve destek veren tüm öğretmenlerimiz ve ailelerine teşekkür ediyor, sınava girecek öğrencilerimize başarılar diliyorum.”

Kaynak: tvmaras.com

 

%d blogcu bunu beğendi: