Anasayfa » Etiket Arşivi: Elbistan

Etiket Arşivi: Elbistan

Aycan, TARSİM mağdurlarını gündeme taşıdı

Kahramanmaraş Milletvekili ve MHP MYK Üyesi Prof. Dr. Sefer Aycan, çiftçilerimizden gelen yakınmaları Tarım Sigortaları (TARSİM) Havuzu İşletmeleri Genel Müdürlüğü’ne iletti. Aycan,  özellikle Elbistan’da TARSİM ödemeleri ile ilgili yaşanan sorunlar için çözüm üretmeye başladı. TARSİM Genel Müdürlüğü’ne yazılı olarak mağduriyetlerin düzeltilmesi için öneride bulundu. Aycan “Bilindiği üzere çiftçimizin uğradığı zararları tanzim etmek üzere Kanunda belirlenen riskleri temin etmek için 2005 ... Devamını Oku »

Sefer Aycan, referandum çalışmaları için Kahramanmaraş’ta

MHP 25. Dönem Kahramanmaraş Milletvekili Prof. Dr. Sefer Aycan partisinin referandum ile ilgili faaliyetlerine katılarak çalışmalarına başladı. Milliyetçi Hareket Partisi’nin referandum ile ilgili çalışmalarına destek olmak üzere seçim bölgesine gelen Prof. Dr. Sefer Aycan, ilk olarak MHP’nin Kahramanmaraş il başkanlığında partililerle bir araya geldi. Partililerle yapılan istişare ve sohbet toplantılarında Milliyetçi Hareket Partisi’nin referandumdaki tavrı ile ilgili değerlendirmede bulunan Aycan, ... Devamını Oku »

Aycan, partililerle bir araya geldi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 25. Dönem Kahramanmaraş Milletvekili Sefer Aycan, partisinin Dulkadiroğlu ve Ekinözü İlçe Başkanları ile birlikte Elbistan İlçe Teşkilatı’nı ziyaret etti. Ziyarete MHP Elbistan İlçe Başkanı Ali Demir, Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Mustafa Akpınar, Ekinözü İlçe Başkanı Tahsin Çiçek, Elbistan Ülkü Ocakları Başkanı Murat Kılınç, Ülkücü İşçiler Derneği Elbistan Şube Başkanı İbrahim Çil ve partililer katıldı. Burada bir değerlendirme ... Devamını Oku »

Aycan’dan Maden-İş’e ziyaret

MHP Milletvekili Adayı Prof. Dr. Sefer Aycan, seçim çalışmaları kapsamında gittiği Elbistan'da Maden-İş Sendikasına da bir ziyarette bulundu. Devamını Oku »

Vatan toprağı terk edildi

MHP Milletvekili Aday Adayı Prof. Dr. Sefer Aycan, seçim çalışmaları kapsamında kuzey ilçelerinde Elbistan'a ziyarette bulunarak, teşkilattan ve partililerden destek istedi. Devamını Oku »

Sefer Aycan, MHP’den Aday Adayı

Sağlık Bakanlığı eski Müsteşarı Prof. Dr. Sefer Aycan, MHPden Kahramanmaraş Milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı. Devamını Oku »