Anasayfa » Etiket Arşivi: Kahramanmaraş

Etiket Arşivi: Kahramanmaraş

Aycan, TARSİM mağdurlarını gündeme taşıdı

Kahramanmaraş Milletvekili ve MHP MYK Üyesi Prof. Dr. Sefer Aycan, çiftçilerimizden gelen yakınmaları Tarım Sigortaları (TARSİM) Havuzu İşletmeleri Genel Müdürlüğü’ne iletti. Aycan,  özellikle Elbistan’da TARSİM ödemeleri ile ilgili yaşanan sorunlar için çözüm üretmeye başladı. TARSİM Genel Müdürlüğü’ne yazılı olarak mağduriyetlerin düzeltilmesi için öneride bulundu. Aycan “Bilindiği üzere çiftçimizin uğradığı zararları tanzim etmek üzere Kanunda belirlenen riskleri temin etmek için 2005 ... Devamını Oku »

Aycan, tüketici vatandaşların sorunlarını gündeme getirdi

Aycan, tüketici sorunlarını gündeme getirdi MHP MYK üyesi ve Kahramanmaraş Milletvekili Prof. Dr. Sefer Aycan, Kahramanmaraş’ta son günlerde sosyal medya ve bazı farklı mecralarda gündeme getirilen elektrik aboneliği ile ilgili yakınmaları firma yetkililerine iletti.  Aycan, Akedaş Elektrik Perakende Satış A.Ş. Genel Müdürü Medine Tanış’tan vatandaşlardan gelen şikayetler için bilgi istedi. Aycan “Son zamanlarda Kahramanmaraşlı hemşehrilerimiz tarafından AKEDAŞ’ın uygulamaları ile ilgili bir ... Devamını Oku »

Sefer Aycan, referandum çalışmaları için Kahramanmaraş’ta

MHP 25. Dönem Kahramanmaraş Milletvekili Prof. Dr. Sefer Aycan partisinin referandum ile ilgili faaliyetlerine katılarak çalışmalarına başladı. Milliyetçi Hareket Partisi’nin referandum ile ilgili çalışmalarına destek olmak üzere seçim bölgesine gelen Prof. Dr. Sefer Aycan, ilk olarak MHP’nin Kahramanmaraş il başkanlığında partililerle bir araya geldi. Partililerle yapılan istişare ve sohbet toplantılarında Milliyetçi Hareket Partisi’nin referandumdaki tavrı ile ilgili değerlendirmede bulunan Aycan, ... Devamını Oku »

Kahramanmaraş’ı MHP’nin tekrar kalesi yapmak istiyoruz

Kahramanmaraş'ı MHP'nin tekrar kalesi yapmak istiyoruz. Kahramanmaraş MHP 2.Sıra Milletvekili adayı Prof. Dr. Sefer Aycan seçim startını İl ve Dulkadiroğlu İlçe Başkanlığına yaptığı ziyaret ile verdi.MHP 2.Sıra Milletvekili adayı Prof. Dr. Sefer Aycan Bugün 14.00 de seçim startını il Başkanlığında verdi. Devamını Oku »

Aycan, TÜRKAV’ı ziyaret etti!

Aycan, TÜRKAVı ziyaret etti! MHP Milletvekili Aday Adayı Prof. Aycan; TÜRKAV Kahramanmaraş Şubesi'ni ziyaret ederek şube başkan Mehmet Seyfioğlu ve yönetim kurulu üyeleri ile bir süre görüştü ve gündemle ilgili görüş alışverişinde bulundu. Devamını Oku »

İşsizlik oranları gerçek rakamlar değil

İşsizlik oranları gerçek rakamlar değil. Resmi rakamlara göre Türkiye'de yüzde 10 oranında bir işsizlik olduğuna dikkat çeken Prof. Dr. Sefer Aycan, bu oranın yüksek öğrenim görenlerde ise yüzde 20'ye kadar çıktığını hatırlattı. MHP Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayı Prof. Dr. Sefer Aycan, seçim çalışmaları kapsamında Ülkücü İşçiler Derneği'ne bir ziyarette bulundu. Devamını Oku »