Anasayfa » Etiket Arşivi: MHP

Etiket Arşivi: MHP

Aycan, MHP Merkez Yönetim Kurulu’na seçildi

Milliyetçi Hareket Partisi 25. Dönem Kahramanmaraş Milletvekili ve Türkiye Sağlık Çalışanları Eğitim ve Dayanışma Vakfı Başkanı Prof. Dr. Sefer Aycan MHP Merkez Yönetim Kurulu üyeliğine seçildi. Milliyetçi Hareket Partisi’nin 18 Mart 2018’de gerçekleşen 12. Olağan Büyük Kurultayı’nda Prof. Dr. Sefer Aycan Merkez Yönetim Kurulu üyeliğine seçildi. Aycan’ın başarısı Kahramanmaraş’ta memnuniyetle karşılandı. Konu ile ilgili açıklama yapan Aycan “Allah’ıma şükürler olsun. Kongremizde ... Devamını Oku »

Sefer Aycan, referandum çalışmaları için Kahramanmaraş’ta

MHP 25. Dönem Kahramanmaraş Milletvekili Prof. Dr. Sefer Aycan partisinin referandum ile ilgili faaliyetlerine katılarak çalışmalarına başladı. Milliyetçi Hareket Partisi’nin referandum ile ilgili çalışmalarına destek olmak üzere seçim bölgesine gelen Prof. Dr. Sefer Aycan, ilk olarak MHP’nin Kahramanmaraş il başkanlığında partililerle bir araya geldi. Partililerle yapılan istişare ve sohbet toplantılarında Milliyetçi Hareket Partisi’nin referandumdaki tavrı ile ilgili değerlendirmede bulunan Aycan, ... Devamını Oku »

MHP’ye çok büyük teveccüh var

MHP'ye çok büyük teveccüh var. Kahramanmaraş MHP 2.Sıra Milletvekili adayı Prof.Dr. Sefer Aycan seçim çalışmalarına hızlı başladı.MHP'nin Kahramanmaraş 2. sıra adayı Prof.Dr. Sefer Aycan bugün Bahçelievler halk pazarında vatandaşlarla ve halk pazarı esnafları ile görüşerek MHP'ye oy istedi. Devamını Oku »

Esnaf durumundan memnun değil

MHP Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayı Prof. Dr. Sefer Aycan, ziyareti sırasında Merkez Esnaf ve Sanatkarları Kredi ve Kefalet Kooperatifi ve Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Bölge Birliği Başkanı Alirıza Kekeç ve üyelerle görüştü. MHP Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayı Prof. Dr. Sefer Aycan; Kahramanmaraş Merkez Esnaf ve Sanatkarları Kredi ve Kefalet Kooperatifi'ni ziyaret etti. Devamını Oku »

SGK Katkı payı adı altında vatandaşlardan ek para topluyor

Aycan: "SGK Katkı payı adı altında vatandaşlardan ek para topluyor." MHP Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayı Prof. Dr. Sefer Aycan; Kahramanmaraş 14. Bölge Eczacılar Odası'nı ziyaret ederek, seçim çalışmalarını sürdürdü. Devamını Oku »

Bu ülkede ziraat bitti!

Bu ülkede ziraat bitti! MHP 25. Dönem Milletvekili Aday Adayı Prof. Dr. Sefer Aycan, bu ülkede ziraatin bittiğini belirterek, "Tarım ülkesiyiz, diyoruz ama tarımımız yok" dedi. Devamını Oku »

Aycan, Kahramanmaraş’ta sanayi sitesi esnafının sorunlarını dinledi

Aycan, Kahramanmaraş'ta sanayi sitesi esnafının sorunlarını dinledi. Kahramanmaraş Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi'ni ziyaret eden Prof. Dr. Aycan, burada Kooperatif Başkanı Mustafa Kır, İkinci Başkan Muzaffer Kocabaş, Yönetim Kurul Üyeleri ve sanayi esnafı ile bir süre görüştü. Devamını Oku »

Kadını sadece doğuran olarak görmek yanlıştır

Kadını sadece doğuran olarak görmek yanlıştır. MHP Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayı Prof. Dr. Sefer Aycan, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle dün Piazza AVM'de kadınlara gül dağıttı. Devamını Oku »