Anasayfa » Etiket Arşivi: TBMM

Etiket Arşivi: TBMM

Hekim ile hasta karşı karşıya getirilmemeli

Prof. Dr. Sefer Aycan’ın iktidar tarafından verilen Sağlıkla İlgili Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılması Dair Kanun Teklifi üzerine MHP Grubu adına “Sağlıkta Şiddet” konusunda TBMM’de söz aldı. Hekim hasta karşı karşıya getirilmemeli MHP MYK Üyesi ve Kahramanmaraş Milletvekili Prof. Dr. Sefer Aycan, kamuoyunda “Sağlıkta Şiddet Yasası” olarak bilinen yasa teklifi üzerine konuştu. Aycan “Sağlıkta şiddeti önlemek Sağlık ... Devamını Oku »

Çocuklar icra konusu olmasın

MHP MYK Üyesi ve Kahramanmaraş Milletvekili aynı zamanda TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Katip Üyesi olan Prof. Dr. Sefer Aycan gündeme daha çok "çocuk icrası" olarak gelen boşanma, boşanma sonrası yaşanan sorunlar ve ortak velayet konularında Meclis'e yasa teklifinde bulundu. Devamını Oku »

Öğretmenler de “Aycan” dedi

Aycan'ın vatandaşın sorunlarına çözüm üretmesi ülke genelinde talepleri de arttırdı. Aycan'ın bu seferki ziyaretçileri sözleşmeli öğretmenlerdi. Devamını Oku »

Aycan, sağlıkta şiddet sorununu Meclis’e taşıdı

MHP Kahramanmaraş 25 ve 27. Dönem Milletvekili Prof. Dr. Sefer Aycan, son günlerde sağlık personeline yönelik artan şiddet olaylarını gündem dışı söz alarak Meclis’e taşıdı. Aycan “Türkiye’de 600 binden fazla sağlık çalışanı milletimize sağlık hizmeti vermeye çalışmaktadır. 29 farklı meslekten oluşan sağlık çalışanları 7 gün 24 saat esasıyla sağlık hizmeti vermektedir ve sağlık çalışanlarının hepsi yüksek öğrenim görmüş kişilerden oluşmaktadır. ... Devamını Oku »