Anasayfa » Etiket Arşivi: yasa teklifi

Etiket Arşivi: yasa teklifi

Sözleşmeli öğretmenlerin aile bütünlüğünü koruyacağız

Uzun süredir kamuoyunun gündeminde olan sözleşmeli öğretmenlerin aile bütünlüğü sorunu MHP MYK Üyesi ve Kahramanmaraş Milletvekili Prof. Dr. Sefer Aycan’ın yasa teklifi ile çözülüyor. Sözleşmeli öğretmenlerin aile bütünlüğünü koruyacağız TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Katip Üyesi olan Aycan, “Aile bütünlüğünün korunması, sağlıklı nesillerin yetişmesi  dolayısıyla ülkemizin geleceği için önemlidir. Toplumumuzun bu kanayan yarasına parmak basıyoruz.” diyen Aycan, ... Devamını Oku »

Çocuklar icra konusu olmasın

MHP MYK Üyesi ve Kahramanmaraş Milletvekili aynı zamanda TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Katip Üyesi olan Prof. Dr. Sefer Aycan gündeme daha çok "çocuk icrası" olarak gelen boşanma, boşanma sonrası yaşanan sorunlar ve ortak velayet konularında Meclis'e yasa teklifinde bulundu. Devamını Oku »

Aycan’dan aşı için yasa teklifi

MHP 25 ve 27. Dönem Kahramanmaraş Milletvekili Prof. Dr. Sefer Aycan “Aşı reddi ile ilgili yasal boşluklar bulunuyor. Bu konuda yasal düzenlemelerin yapılması gerekiyor.” dedi.  Aycan, artan aşı reddi taleplerinin toplumun genel sağlığını tehlikeye sokacak boyutlara ulaşmasını önlemek için Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne yasa teklifi sunduğunu söyledi. Genişletilmiş Bağışıklama Programında ve Salgın Sırasında Uygulanacak Aşıların Reddinin Önlenmesi İçin Bazı Kanunlarda ... Devamını Oku »