Anasayfa » Etiket Arşivi: ziyaret

Etiket Arşivi: ziyaret

Öğretmenler de “Aycan” dedi

Aycan'ın vatandaşın sorunlarına çözüm üretmesi ülke genelinde talepleri de arttırdı. Aycan'ın bu seferki ziyaretçileri sözleşmeli öğretmenlerdi. Devamını Oku »

Sefer Aycan, referandum çalışmaları için Kahramanmaraş’ta

MHP 25. Dönem Kahramanmaraş Milletvekili Prof. Dr. Sefer Aycan partisinin referandum ile ilgili faaliyetlerine katılarak çalışmalarına başladı. Milliyetçi Hareket Partisi’nin referandum ile ilgili çalışmalarına destek olmak üzere seçim bölgesine gelen Prof. Dr. Sefer Aycan, ilk olarak MHP’nin Kahramanmaraş il başkanlığında partililerle bir araya geldi. Partililerle yapılan istişare ve sohbet toplantılarında Milliyetçi Hareket Partisi’nin referandumdaki tavrı ile ilgili değerlendirmede bulunan Aycan, ... Devamını Oku »

Sefer Aycandan TES-İŞ’e ziyaret

MHP Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayı Prof. Dr. Sefer Aycan, TES-İş Sendikası Şube Başkanlığına bir ziyarette bulunarak, çalışmalarını anlattı. Devamını Oku »

Sefer Aycan’dan Bugün’e Ziyaret

  Memleketi Kahramanmaraş’a gelen Prof. Dr. Sefer Aycan, Kahramanmaraş’ta Bugün Gazetesi’ne  nezaket ziyaretinde bulundu. Aycan burada gazete sahibi M.Mümtaz Yüzbaşıoğlu ve yazı işleri müdürü Faruk Aktemur ile samimi bir ortamda sohbet etti. Kahramanmaraş’a ve Türkiye’ye hizmet noktasında kendine güveninin tam olduğunu vurgulayan Aycan; “MHP’nin koalisyon ortağı olduğu dönemde Sağlık Bakanlığı’nda genel müdürlük ve iktidarın son bir yıllık bölümünde de müsteşar ... Devamını Oku »

MHP’li Sefer Aycan’dan Kanal 46’ya ziyaret

Hafta sonu memleketi Kahramanmaraş’a gelen Prof. Dr. Sefer Aycan, ‘Kahramanmaraş’ın dünyaya açılan penceresi’ Kanal 46’nın Haber Merkezi’ne nezaket ziyaretinde bulundu. Aycan burada gazeteciler Mustafa Şirin, Lütfi Yıkan ve Kanal 46 yazarı Karaozan Eshabil Karademir ile samimi bir ortamda sohbet etti. Devamını Oku »