Anasayfa » Haber » Prof. Dr. Sefer Aycan, çalışmalarını sürdürüyor

Prof. Dr. Sefer Aycan, çalışmalarını sürdürüyor

Aday adaylığını açıklamasının ardından parti il ve ilçe teşkilatlarını, sivil toplum kuruluşlarını ve esnafı ziyaret ederek çalışmalarına tempo kazandıran Aycan, dün de Afşin ilçesinde parti teşkilatını ziyaret etti.

sefer-aycan-afsinMHP Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayı Prof. Dr. Sefer Aycan, seçim çalışmalarını yoğun bir biçimde sürdürüyor.

Aday adaylığını açıklamasının ardından parti il ve ilçe teşkilatlarını, sivil toplum kuruluşlarını ve esnafı ziyaret ederek çalışmalarına tempo kazandıran Aycan, dün de Afşin ilçesinde parti teşkilatını ziyaret etti. MHP Afşin İlçe Başkanı Ersal Koç ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelen Prof. Dr. Aycan, partinin sürekli içinde olduğuna dikkat çekerek, “Seçimlerden önce de seçimlerden sonra da hep partimin içinde yer almaya devam ettim” dedi.

MHP İl Başkanı Süleyman Öner’in de hazır bulunduğu ziyaret sırasında konuşan MHP’li Aday Adayı, kendisi hakkında kısaca bilgi verdikten sonra, partinin kuruluşundan itibaren yer aldığı MHP’nin gelişim sürecini anlattı. Aycan, MHP’nin iktidarı döneminde Kahramanmaraş ve Afşin’e yapılan hizmetleri de anlatarak, 7 Haziran’da yapılacak seçimler için de destek istedi.

[justified_image_grid preset=1 row_height=200]

Kaynak:www.kanalmaras.com

HABER VİDEOSU

%d blogcu bunu beğendi: