Anasayfa » Haber » Prof. Dr. Sefer Aycan Elbistan’da Milletvekili Gibi Karşılandı

Prof. Dr. Sefer Aycan Elbistan’da Milletvekili Gibi Karşılandı

14MHP Kahramanmaraş Milletvekili adayı Prof. Dr. Sefer Aycan, Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesinde milletvekili gibi karşılandı.

sefer-aycan-elbistan-vekilMHP Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Prof. Dr. Sefer Aycan’ı Elbistan MHP İlçe Başkanı Ali Demir karşıladı.
Milletvekili aday çalışmaları kapsamında Kahramanmaraş ve ilçelerinde teşkilat ziyaretlerini sürdüren Prof. Dr. Sefer Aycan, Kahramanmaraş ve ülkenin çözüm bekleyen sorunlarını ve çözüm yollarını anlatıyor.

Ülkücü geçmişi ve çalışmaları ile tanınan Prof. Dr. Sefer Aycan, Kahramanmaraş’ın öz evladı olduğunu gururla ifade ederek, 7 Haziran seçimlerinin Türkiye için bir kader seçimi olduğunu vurguluyor.
Ziyaretlerinde, kendisinin yeterli bilgi ve donanıma sahip olduğunu belirten Prof. Dr. Sefer Aycan “Gidilmedik yer, çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağımızı; bunu başardığımız ölçüde aziz milletimizin acil çözüm bekleyen sorunlarına el atmada, ülkemizi yakından ilgilendiren konularda halkımızı bilgilendirmede, tüm gayretimizle çalışacağımızı beyan ediyorum. Yaklaşan 7 Haziran genel seçimleri ülkemiz için bir kader seçimidir. Bizler sorumluluğumuzun farkındayız. Türk Milletinin ve demokrasinin kurtuluşunu uzaklarda aramaya gerek olmadığına inanıyoruz. Bunun için yakın ve uzak tarihimize dikkatlice bakmak, yaşanılan tecrübelerden gerekli dersleri çıkarmak şarttır. Önce Allah’a sonra hemşehrilerime kendimi emanet ederek, çıktığımız bu kutsal yolda hayır dualarının en büyük yardımcım olduğuna inanıyorum’’ dedi.

Kaynak: tvmaras.com

[justified_image_grid preset=1 row_height=100]

 

%d blogcu bunu beğendi: