Anasayfa » MHP » Aile - Kadın ve Çocuklar » Prof. Dr. Sefer Aycan’dan Anneler Günü Mesajı

Prof. Dr. Sefer Aycan’dan Anneler Günü Mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Prof.Dr.Sefer Aycan  Anneler Günü’nü yayınladığı mesajla kutladı.

sefer-aycan-anneler-gunuAnneliğin, kaynağında sevgi ve şefkat bulunan en kutsal ve en yüce makam olduğunu belirten Aycan,”Annelerimiz sadece ailesini değil,bütün toplumu sevgiyle yoğuran,özenle yetiştirdikleri çocuklarıyla geleceğimizi şekillendiren en değerli varlıklarımızdır.” dedi.

Aycan’ın Anneler Günü mesajı şöyle:

“Hayatımızın ilk anından başlayarak, bizleri sevgi, şefkat ve ilgiyle büyüten annelerimiz aynı zamanda ilk öğretmenlerimizdir. Annelerimiz, yetiştirdikleri kuşaklarla toplumun geleceğinde en önemli rolü üstlenmektedir. Bu yönüyle annelik,yanlız aileyi değil, tüm toplumu ve insanlığı ilgilendiren bir boyut kazanmaktadır. Bugün dünyada yaşanan bir çok olumsuzluğun temelinde sevgisizlik, ve hoşgörüsüzlük vardır. Yarının büyükleri çocuklarımıza,onların ihtiyacı olan sevgiyi , ilgiyi ve horşgörüyü aşılayacak olan annelerimizdir. Bu nedenle anneler, çocuklarını sevgiyle yoğurmalı, onları kendileriyle ve toplumla barışık insanlar olarak yetiştirmelidir. Bizler de en değerli varlıklarımız annelerimize sonsuz sevgi, saygı duyarak onların her zaman yanında olmalı, hak ettikleri ilgi ve sevgiyi yılın bir günü değil her zaman göstermeliyiz. Bu duygularla,hayatımız boyunca bize güvenen ve destek veren, geleceğe umutla bakmamızı sağlayan tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyorum,başta şehit anneleri olmak üzere tüm annelere sevgi , saygı ve şükranlarımı sunuyorum.”

%d blogcu bunu beğendi: