Anasayfa » MHP » Esnaf - Sanatkar ve KOBİLER » Sefer Aycan, referandum çalışmaları için Kahramanmaraş’ta

Sefer Aycan, referandum çalışmaları için Kahramanmaraş’ta

MHP 25. Dönem Kahramanmaraş Milletvekili Prof. Dr. Sefer Aycan partisinin referandum ile ilgili faaliyetlerine katılarak çalışmalarına başladı.

Milliyetçi Hareket Partisi’nin referandum ile ilgili çalışmalarına destek olmak üzere seçim bölgesine gelen Prof. Dr. Sefer Aycan, ilk olarak MHP’nin Kahramanmaraş il başkanlığında partililerle bir araya geldi. Partililerle yapılan istişare ve sohbet toplantılarında Milliyetçi Hareket Partisi’nin referandumdaki tavrı ile ilgili değerlendirmede bulunan Aycan, sivil toplum kuruluşlarını da ziyaret etti.

Elbistan MHP İlçe Başkanlığında partililerle yapılan toplantıdan sonra Elbistan Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifine geçen Aycan, Türkiye Maden İş Sendikası Afşin – Elbistan Şubesini de ziyaret etti. Ülke gündemi ile ilgili açıklamalarda bulunan Aycan, Milliyetçi Hareket Partisi’nin ülke meselelerindeki tavrını ve önemini anlattı. Referandum ile ilgili çalışmalarını sürdürmek üzere Ekinözü ilçesine geçen Aycan, burada partililerle gündemi değerlendirdi.

%d blogcu bunu beğendi: