Anasayfa » Haber » Sefer Aycan’dan MHP Afşin İlçe Teşkilatına Nezaket ziyareti

Sefer Aycan’dan MHP Afşin İlçe Teşkilatına Nezaket ziyareti

Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş 2. Sıra milletvekili adayı Prof.Dr.Sefer Aycan, MHP Afşin ilçe teşkilatında partililerle buluşarak karşılıklı sohbet etti.

sefer-aycan-afsinMHP Kahramanmaraş il başkanı Süleyman Öner’in dayısının cenazesi dolayısı ile taziyede bulunan MHP Milletvekili adayı Prof.Dr.Sefer Aycan,
daha sonra MHP Afşin ilçe teşkilatına gelerek partililerle bir süre istişare toplantısı yaptı.

Ilçe başkanı Ersal Koç ve çok sayıda partilinin katılımı ile gerçekleşen toplantıda konuşan Aycan; “öncelikle başınız sağ olsun. Malumunuz il başkanımız dayısını kaybetti. Bu vesile ile sizleri de görüp sohbet edelim dedim. Aday adaylığım sürecinde verdiğiniz destekler için teşekkür ederim. Bildiğiniz gibi 39 birbirinden değerli aday adayı kardeşimiz vardı, kısmet böyleymiş. 2 aylık süre sonunda karar verildi. Bir liste oluştu, bu liste genel başkanın listesidir. Kardeşimiz Oğuz listede birinci sıra oldu. Şunun bunun sırası değil hepimizin sırası olmalıdır. Amacımız birlikte çalışarak iktidar olmaktır.
Amacımız hep birlikte MHP’yi iktidara taşımak kuzey güney diye ayrım olmamalı, hepimiz Kahramanmaraşlıyız, daha önce hep merkeze birinci sıra veriliyor, işte size öncelik buna göre çalışın. Genel başkanımız Oğuz beyle yaptığımız ziyarette ben sizden Kahramanmaraş’ı istiyorum, demesi bizlere büyük bir sorumluluğun yüklendiğini gözler önüne serdi.
Eskileri unutalım birlik beraberlik içinde çalışalım diyen Aycan, sadece eksiklikleri değil sağlıkta yaptığımız başarıları da anlatın dedi.
Katılımcıların sorularını cevaplayan Prof.Dr.Aycan, Allah’a emanet olun diyerek Afşin’den ayrıldı.

Kaynak: www.afsininsesi.com.tr

%d blogcu bunu beğendi: